P, 14. märts | ZOOM

Enesekaastundepõhine loovteraapiline kohtumine täiskasvanutele

ZOOM keskkonnas
Registration is Closed
Enesekaastundepõhine loovteraapiline kohtumine täiskasvanutele

Aeg ja koht

14. märts 10:00 – 12:00
ZOOM

Üritusest

Oled oodatud pühapäeval 14.03 kell 10:00–12:00 veebipõhisele loovteraapilisele kohtumisele, kus:

🟡räägime mis on enesekaastunne

🟡teeme enesekaastundele põhineva loovtöö

🟡leiame läbi loovtöö individuaalseid ressursse

🟡reflekeerime endale mugavalt oma kogemusest (olenevalt osalejate arvust toimub arutelu paarides, grupis või kõikide osalejate vahel). 

Osalemiseks on vajalik leida A4 või suurem paber ning värvipliiatsid, viltpiiatsid, õlipastellid vm vahendid loovtöö tegemiseks. Kunsti tegemise "oskus" ei ole osalemiseks vajalik! Loovtöö aitab visualiseerida meie mõtteid ja ideid, mis abistab meid uute mõteteni jõudmisel ja ressursside leidmisel. 

Hind 10€ 

Osalemine on registreerimise alusel läbi kodulehe. Registreerijatele saadetakse 5 päeva jooksul e-maili peale arve. Kõigile arve tasunutele saadetakse ZOOM link ja parool päev enne üritust.

Kohtumist viib läbi Alissa Kiinvald, kes on Mumm Perekeskuse omanik, loovteraapiliste grupitundide läbiviija ja TLÜ kunstiteraapiate magistrant. Alissa on läbinud erinevaid koolitusi, sh teadveloleku 8-nädala pikkuse koolituse. Oma magistritöö sekkumise tegi ta koolinoorte vaimse tervise toetamisest läbi kunstiteraapilise valikaine, kus kasutas enesekaastunde spetsiifilist lähenemist läbi kunstiteraapia. 

Jaga üritust